
Кава ароматизована в зернах Ваніль зернова кава 250 г
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
303 ₴
Показати оптові ціниНапій з пряним і солодким ароматом ванілі і м'яким смаком. Чашечка привабливого напою розслабить і наповнить новими творчими ідеями.
З ваніллю європейці познайомилися в 16 столітті, в Мексиці, де ацтеки додавали її в свій місцевий гіркий напій - какао. До кави ж її стали додавати значно пізніше. Ваніль цінувалася на вагу золота, адже до середини 19 століття її вирощували тільки в Мексиці. Вона і до цього дня є однією з найдорожчих спецій. А оскільки її аромат полонить багатьох, то винахід ароматизованої кави з таким смаком став справжньою знахідкою.
Смак напою з ванілі розкривається не яскраво, він, скоріше, просто підкреслює своїм звучанням збалансований смак самої кави. При цьому аромат прянощі сприяє виробленню «гормону щастя» і піднімає настрій, а в поєднанні з кавою такий ефект тільки посилюється.
Склад: 80% арабіка, 20% робуста.
| Основні | |
|---|---|
| Вид кави | Зернова, Купаж арабіки та робусти |
| Форма випуску | Зерновий |
| Без кофеїну | Ні |
| Ароматизатор | Так |
| Міцність кави | М'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 |
- Ціна: 303 ₴

